Sezóna 


Tabulka

# Tým
Z
B
1

2
3
4
5

Novinky

Tréninky starších žáků byly ukončeny do odvolání.

06.08.2017
Fotbalové soustředění přípravky a žáků Veltěž 23. – 27. srpna 2017

detaily zde

přihláška zde

bezinfekčnost zde 


20.10.2016

Nabídky turnajů v zimní sezóně

Vážení rodiče, dostali jsme od okolních spřátelených fotbalových klubů dostali nabídky k účasti na halových turnajích. Podívejte se na možnosti a řekněte nám, kam by jste chtěli jet.

21. ROČNÍK HALOVÝCH TURNAJU V KOPANÉ
21. ročníku zimních halových turnajů v kopané. Turnaje se budou konat pouze v nové multifunkční hale Na Fialce v Říčanech.
- pro 1. - 3. mužstvo volný vstup do bazénu pro celé mužstvo zdarma
- pro 4. mužstvo 3 volné vstupy do bazénu pro hráče zdarma
- pro trenéra ze zúčastněných mužstev řízek ke svačině zdarma

Starší žáci: 2002, 2003 a ml.:
SO 3.12. UMBRO CUP - odpoledne
SO 10.12. UMBRO CUP - odpoledne
SO 17.12. UMBRO CUP - odpoledne
NE 22.1. UMBRO CUP - odpoledne
NE 12.2. UMBRO CUP - odpoledne
NE 26.2. UMBRO CUP - odpoledne
SO 4.3. UMBRO CUP - odpoledne

pozvánka

pravidla

Sportovní haly do Říčany

Starší žáci (2002-2003)
4.12. - od 8,00 hod
18.12. -od 13,00 hod
22.1. -od 13,00 hod
18.2. - od 13,00 hod

pravidlaPo odchodu trenérů mladších žáků převzal trénky Zdeněk Jurkeník, který tak trénuje mladší i starší žáky.


14.5.2016
Veltěž : Struhařov 7:0


7.5.2016
Úvaly : Veltěž 5:0

Na hřišti prvního družstva soutěže, které ještě neokusilo hořkost porážky, jsme ani my tuto statistiku nedokázali změnit. Soupeř byl lepší ve všech herních činnostech. Branky jsme dostávali především pro rychlých útocích a důrazu v našem pokutovém území.
(zr)


30.4.2016
Veltěž : Mukařov 0:0


23.4.2016
Klíčany : Veltěž 7:0


9.4.2016
Mnichovice : Veltěž 1:1

Na hřišti v Mnichovicích jsme zkompletovali výsledkovou statistiku. Po prohře a výhře tedy první remíza. Soupeři, se kterým jsme na podzim prohráli, jsme se sebrali cenný bod a stále se držíme uprostřed tabulky.
(zr)


2.4.2016
Veltěž : Mirošovice 12:0

První domácí zápas nám přinesl vítězství rozdílem třídy. Dosáhli jsme téměř totožného výsledku jako na podzim. Napravili jsme tak ne příliš povedený výsledek z úvodního zápasu jara. Střelecky se prosadila valná většina hráčů, což je pozitivní zjištění směrem k dalším zápasům.
(zr)


25.3.2016
Louňovice : Veltěž 3:0

Vstup do jarní části soutěže se nám ve výsledku příliš nepovedl. Kromě nefotbalového počasí jsme narazili na houževnatého a běhavého soupeře, který nám znepříjemňoval snahu o kombinační hru. V první polovině jsme byli spíše v obraně a na dostřel domácí branky jsme se dostávali jen výjimečně. Výsledkem byla branka v naší síti, kterou jsme si přinesli do druhé poloviny. Když už jsme se trochu dostali do hry, soupeři se podařilo navýšit skóre dvěma slepenými brankami. I když jsme se v závěru nadechli k náporu a soupeře jsme dostali pod tlak, nepodařilo se nám dosáhnout záznamu do střelecké listiny. Body jsme tak nechali na hřišti soupeře.
(zr)


20.3.2016
Začínáme trénovat venku

První jarní trénink venku se uskuteční v úterý 22.3.2016 od 17:00.


14.11.2015
Stříbrná Skalice : Veltěž 1:5

V posledním zápase podzimu jsme se pomalu rozjížděli. Než jsme se rozkoukali, už jsme prohrávali o branku. I když jsme měli v následujícím průběhu poločasu převahu, dostat míč do branky soupeře se nám nedařilo. Naše snažení většinou končilo v pokutovém území, kde jsme míč odevzdali domácím. Takhle jsme se trápili téměř půl hodiny, než se Davidovi povedlo vyrovnat a těsně před odchodem do šaten i posunout skóre na naši stranu. Ve druhé části jsme trochu vylepšili střelbu, ale stále to bylo hodně upracované. Několikrát nás podržel i Filip. Nakonec se prosadili hráči obrany a zálohy a zajistili nám celkem přesvědčivé vítězství. Přezimujeme tak na pátém místě, jen s nepatrnou ztrátou na třetího. Máme tak velmi dobrou pozici do jarní části.
(zr)


8.11.2015
Tréninky v zimním období

Tréninky v zimním období jsou ve středu a ve čtvrtek, 18-19hod v sokolovně ve Veltěži.


7.11.2015
Veltěž : Kostelec nad Černými lesy 0:1

Po delší pauze jsem opět navštívil soutěžní utkání a chystal jsem se napsat zase nějaký pěkný komentář. Ale po zhlédnutí zápasu tak nějak nevím. Napadají mě výrazy jako bída, krize, hrůza. Asi nenosím štěstí. Soupeře jsme měli přehrát, protože jsme na to měli. Jenže jsme dostali hned na úplném začátku laciný gól po nepovedené malé domů. A pak začala ta bída. Střelba z uctivé vzdálenosti, míči se radši vyhnout, přihrávkou trefovat opuštěné části hřiště. S fotbalem to mělo společné jen to, že kluci měli na sobě dresy. V první půli jsme srovnat nedokázali, a tak jsme doufali, že ve druhé části se hráči probudí. Ale bylo to jako přes kopírák. Největší šanci na vyrovnání jsme měli v úplném závěru, kdy jsme nastřelili břevno. Ztráta bodů po takovém výkonu opravdu zamrzí.
(zr)


24.10.2015
Velké Popovice : Veltěž 2:0


17.10.2015
Veltěž : Radonice 5:0

Když vyhráváme, je téměř pravidlem, že branky nedostáváme. Máme druhý nejnižší počet obdržených branek. A stále se v tabulce pohybujeme v okolí medailových pozic.
(zr)


10.10.2015
Struhařov : Veltěž 0:10


3.10.2015
Veltěž : Úvaly 1:2

Zápas s vedoucím týmem, který zatím nepoznal hořkost porážky a ani ztrátu bodu, jsme začali s velkým nasazením. Po deseti minutách jsme se dostali do vedení a soupeř viditelně znervózněl. V dalším průběhu nám však nepřáli okolnosti a především kvalita terénu. Soupeř do poločasu vyrovnal po nenápadném rohu, kdy míč po kontaktu s trávníkem neprovedl očekávaný odskok. I další hostující branka v začátku druhé poloviny byla dílem neočekávané změny směru pohybu míče po odrazu. O to více se naši hráči snažili alespoň o vyrovnání. Smůla se nás už ale nepustila. Když už jsme překonali brankáře, míč zastavily tyče brankové konstrukce. A kdo ví, možná se míč na cestě mezi tyčemi podíval i za brankovou čáru. Nicméně velmi výborný i zápas.
(zr)


26.9.2015
Mukařov : Veltěž 0:4


19.9.2015
Veltěž : Klíčany 1:0

Zápas s nedalekými Klíčany byl od samého počátku velmi vyrovnaný. Po úvodním oťukávání jsme začali soupeře tlačit, ale za celý poločas jsme branku dát nedokázali. V úvodu druhé části jsme byli pod tlakem naopak zase my. Skóre se však stále neměnilo. V posledních deseti minutách se tak událo to nejdůležitější. Nejdříve byl vyloučen soupeřův hráč po vulgaritách směrem k rozhodčímu a po chvíli přišla další červená za faul na našeho hráče v pokutovém území, po kterém následovala penalta. Tu proměnil Filip. Těsnou výhru jsme pak udrželi až do konce zápasu, který byl ze strany hostující střídačky i fanoušků plný osočování a nadávek směrem k rozhodčímu.
(zr)


9.9.2015
Veltěž : Louňovice 3:1

Přeložený zápas s Louňovicemi jsme dohrávali už za šera, neb se nemůžeme pochlubit umělým osvětlením. Podle zasvěcených komentářů to snad bylo i lepší, protože výkon nebyl zrovna oslnivý. Ale výhru jsme dosáhli a to se určitě počítá. Dvě branky vstřelil David Bartoš, a i když to nemám přesně spočítané, bude to po odehraných zápasech nejspíše náš nejlepší zakončovatel.
(zr)


5.9.2015
Veltěž : Mnichovice 1:5

Druhý den po úvodním utkání jsme doma přivítali soupeře z Mnichovic. Tentokráte byl soupeř výrazně lepší toho prvního. Na jeho rychlou úvodní branku jsme dokázali ještě poměrně rychle odpovědět Davidovým vyrovnáním. Tím jsme ale bohužel vyčerpali veškerou střeleckou produktivitu. Filip se blýskl několika výbornými zákroky, ale náporu hostů nedokázal zabránit. Ti se postupně dostali na rozdíl čtyř branek. V závěru jsme zabrali a snažili se alespoň o korekci skóre. Několik šancí jsme si i vypracovali, ale brankově jsme se neprosadili.
(zr)


3.9.2015
Mirošovice : Veltěž 0:13

První výjezdní utkání se nám nad očekávání vydařilo. Soupeře jsme přehráli výrazným rozdílem. Střelecky se prosadila většina hráčů a díky tomuto výsledku jsme se po prvním odehraném kole vyhřívali na vrcholu tabulky.
(zr)


30.8.2015
Začínáme trénovat

Prázdniny jsou na samém konci, letní soustředění je minulostí a v úterý nás čeká první trénink dle rozpisu.
První přeložený zápas hrajeme již ve čtvrtek 3.3.2015 od 18:00 v Mirošovicích.
(zr)


23.6.2015
Rozlučka

Zakončení sezóny jsme si užili na bowlingu v Chabrech. Děti si zakoulely a stihly se i občerstvit. Při tom téměř uštvaly obsluhující personál. Rodiče kuli pikle a snažili se předstírat, že ta pubertální mládež k nim nepatří. Sezónu jsme zakončili na pátém místě. S takovým výsledkem jsme na začátku soutěže určitě nepočítali. Kluci předváděli velmi dobré výkony a zaslouží si velkou pochvalu. Teď budou mít od fotbalu prázdninovou pauzu a do trénování naskočí při letním soustředění koncem srpna. Ale protože prázdniny utíkají strašně rychle, soustředění je tu co nevidět. Tak si užijte zasloužené volno a v srpnu na pažitu. Kdo by snad chtěl vidět, jak probíhalo koulení, tak do fotogalerie.
(zr)